Nowy FOREVER LITE ULTRA | Waniliowy koktajl odżywczy Zobacz większe

FOREVER LITE ULTRA | Waniliowy koktajl odżywczy

470

Nowy produkt

   - Dostarcza wielu witamin i minerałów

   - Obfita treść białka sojowego

   - Opakowanie starcza na około 15 porcji

Więcej szczegółów

116,80 zł brutto

Opis

Compositions Polyester
Styles Girly
Properties Midi Dress

Więcej informacji

Odżywka Forever Lite Ultra to koktajl z dużą zawartością białka sojowego w postaci izolatu, który bardzo dobrze się przyswaja. Oprócz tego znajdziemy w nim cały wachlarz witamin, minerałów i aminokwasów potrzebnych naszemu organizmowi. Każdy z tych składników uzupełnia braki, ponieważ są budulcem kości ale również odżywiają nasze mięśnie. Białko zawarte w odżywce naturalnie prowadzi do przyrostu masy mięsniowej - na czym zależy każdemu, nie tylko osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

Dlaczego Forever Lite Ultra sprawdzi się także u Ciebie?

Produkt przeznaczony jest głównie dla osób ćwiczących, trenujących i podejmujących regularny wysiłek fizyczny. Jest znakomity jako przekąska potreningowa i moze zastapić nam pełnowartościowy posiłek - dlatego też nadaje się idealnie dla osób na redukcji, które chcą stracić kilogramy, ponieważ dostarcza nam duzo witamin i minerałów bez dodatkowych na ilości kalorii w ciągu dnia. Niestety często bywa tak, ze osoby odchudzające się stosują dietę niskokaloryczną, ale wtedy z tłuszczem pozbywaja się również masy mięśniowej. A stosując odżywkę Forever nie ma takiej możliwości.

Co warto dodać - koktajl nie obciąża naszego organizmu, mogą stosować go wegetarianie, a takze osoby, które borykają się z nietolerancja laktozy.

Koktajl Forever Lite Ultra dostarcza nam osiem znaczących aminokwasów podtrzymujących zdrowie naszych kości, zębów, mięśni i całego organizmu.

Opakowanie: 375 g - powinno starczyć na 15 porcji

FOREVER LITE ULTRA ZOSTAŁ OPRACOWANY PRZEZ DWUKROTNEGO NOBLISTĘ LINUSA PAULING'A.